Opis projektu: Zorganizowanie z okazji Barbórki – Górniczego Święta, złożonego z czterech modułów:

Akademia Górnicza – uroczystość, podczas której wręczane są odznaczenia górnicze (zarówno te nadawane przez władze Spółki, jak i Państwowe)

Karczma Piwna – tradycyjna impreza dla mężczyzn z górniczego stanu; podczas niespełna czterogodzinnego programu Panowie mają okazję przypomnieć sobie tradycyjne górnicze przyśpiewki, wziąć udział w tradycyjnych konkursach, jest to również świetna okazja do przyjęcia nowych członków górniczego stanu i sprawdzenia ich umiejętności. Do każdej czynności obowiązkowy duży łyk piwa.

Comber Babski – alternatywa Karczmy Piwnej dla Pań pracujących w branży górniczej; impreza przepełniona konkursami, żartami z Panów i zabawą. Panie co roku wybierają inny klimat swojego spotkania, w tym roku królowała słoneczna Italia.

Wspólna zabawa – Panowie długo bez Pań wytrzymać nie potrafią, dlatego z wiązanką kwiatów wkupują się na imprezę Pań, od tej pory trwa wspólna zabawa na parkiecie. W tym roku gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak z zespołem BAJM.

Zadania agencji: Kompleksowa realizacja wydarzenia: ustalenie szczegółów współpracy i podpisanie umów z podwykonawcami, produkcja i montaż scenografii, ustalenie szczegółów dot. menu, zapewnienie obsługi informacyjnej, hostess i hostów, animatorów.

Rodzaj: Organizacja eventów.